TRENUJ I MÓW PO FRANCUSKU - gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Kurs języka francuskiego
"44 lekcje na start"

W tym kursie nauczysz się podstaw języka francuskiego. Prostych słów przywitania, pożegnania, przeprosin i podziękowania. Prostych zdań, które pozwolą Ci się przedstawić i zadać pytania drugiej osobie. Nauczysz się mówić o sobie i o tym, co lubisz. Nauczysz się liczyć, podawać godziny i daty. Poznasz też podstawowe zwroty dnia codziennego oraz najważniejsze konstrukcje zdań.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs francuskiego "44 lekcje na start" to kurs dla wszystkich, którzy:

Zobacz przykładową lekcję

Zobacz jak wygląda przykładowa jedna z wielu lekcji dostępnych po zakupie kursu “44 lekcje na start”. Wewnątrz czeka na Ciebie dziesiątki materiałów! Po zakupie otrzymasz dostęp do 44 lekcji i 75 nagrań video.

Moduł 1: Pierwsze słowa
Lekcja 2: Przywitanie

Program kursu

Czego dokładnie nauczę się w tym kursie?

W tym module poznasz pierwsze słowa i zwroty w języku francuskim, które pozwolą Ci się przywitać, podtrzymać kontakt z rozmówcą i pożegnać. Poznasz również zwroty, które bardzo często pojawiają się podczas zwykłej, codziennej rozmowy.

W tym module nauczysz się mówić o sobie. Dowiesz się, jak podawać podstawowe informacje o sobie i swojej sytuacji rodzinnej oraz zawodowej. Jak mówić o tym, co lubisz. Nauczysz się również zadawać pytania na ten sam temat swojemu rozmówcy.

W module poznasz 3 proste i jednocześnie podstawowe konstrukcje zdań. Dowiesz się również, co to jest rodzajnik i poznasz jego podstawową formę.

W tym module poznasz liczby od 1 do 100.

W tym module poznasz dni tygodnia, miesiące, pory roku oraz nauczysz się podawać daty.

W tym module nauczysz się podawać godzinę oraz poznasz podstawowe wyrażenia związane z czasem.

W tym module nauczysz się odmieniać czasownik regularny oraz poznasz dwa podstawowe czasowniki nieregularne “mieć” i “być”.

W tym module nauczysz się tworzyć podstawowe przeczenie w języku francuskim.

44 lekcje na start

W pierwszym video uczysz się brzmienia nowych zwrotów oraz trenujesz ich samodzielne wymawianie. Każdy zwrot widzisz zapisany po francusku i jednocześnie widzisz jego zapis fonetyczny (czyli ściągę z wymowy). Oprócz tego każdy zwrot jest przetłumaczony na język polski.

W drugim video odpowiadam na wszystkie potencjalne pytania. Objaśniam gramatykę, tłumaczę użyte słowa i zwroty oraz podpowiadam, jak wymawiać trudniejsze dźwięki.

To Twój osobisty podręcznik z ćwiczeniami. Wszystko masz w jednym miejscu.
– słownictwo w języku francuskim;
– zapis fonetyczny słownictwa (ściąga z wymowy);
– tłumaczenie na język polski;
– objaśnienia gramatyczne;
– zagadnienia kulturowe;
– ćwiczenia do wykonania;

Kurs języka francuskiego
"44 lekcje na start"

Najlepiej nauczyłam się w życiu tych języków, których od początku uczyłam się krok po kroku od podstaw. “Zanurzenie się w języku” jest zalecane przez wielu nauczycieli, ale rzadko kto mówi, że wiąże się to ze stresem i frustracją początkującego.

Wszystko jest nowe i wszystko wydaje się trudne. Kiedy uczyłam się pływać, nie wskoczyłam na głęboką wodę. Kiedy uczyłam się prowadzić samochód, nie wyjechałam pierwszego dnia na autostradę. Uczenie się nowych rzeczy sprawia mi większą przyjemność i daje długofalowe efekty, gdy czuję się bezpiecznie.


Gdy mam czas zapoznać się z nowym materiałem, oswoić się z nieznanym i zintegrować to, co nowe z tym, co znane. Dlatego powstał kurs języka francuskiego “44 lekcje na start”. 44 lekcje, w których krok po kroku nauczysz się podstawowych słów, zwrotów i konstrukcji gramatycznych. Z tymi umiejętnościami będziesz mógł bezpiecznie wyruszyć w dalszą podróż z językiem francuskim.

Jakie zalety ma kurs on-line?

Uczysz się, gdzie chcesz i kiedy chcesz;

Masz dostęp do wszystkich materiałów zawsze i wszędzie 24/7;

Uczysz się tak, jak lubisz: słuchasz, piszesz, powtarzasz, czytasz.

Odtwarzasz video dowolną ilość razy.

Każda lekcja to mała dawka materiału łatwa do przyswojenia.

Trenujesz wymowę dzięki wyraźnym nagraniom w wolnym tempie.

Zawsze wiesz jak wymówić dane słowo, bo masz jego nagranie (video), zapis wymowy (PDF i prezentacje) i komentarz z objaśnieniami (video i PDF).

Czujesz się jak na indywidualnej lekcji, ponieważ w kursie odpowiadam na najczęściej zadawane pytania przez moich uczniów podczas tysięcy godzin przeprowadzonych przeze mnie zajęć.

44 Lekcje na Start

Kurs Francuskiego
249 zł Płatność jednorazowa!
  •  
HIT!

KUP DZISIAJ I ZACZNIJ NAUKĘ FRANCUSKIEGO OD TERAZ!

FAQ

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Ten kurs jest stworzony do samodzielnej nauki. Zazwyczaj w nauce towarzyszy nam nauczyciel, który wskazuje czego się uczyć, na co zwrócić uwagę, wyjaśnia to, czego nie rozumiemy i wspiera w wykonywaniu ćwiczeń.
W tym kursie jest tak samo. Został stworzony przez filologa, metodyka, tłumacza i coacha językowego bazującego na kilku tysiącach przeprowadzonych lekcji z uczniami w różnym wieku i z różnym doświadczeniem w nauce języka. Odpowiada na najczęściej zadawane pytania, abyś wszystko zrozumiał, wiedział jak wypowiadać różne dźwięki i co znaczą dane słowa i zwroty. Dzięki temu poczujesz się, jakbyś był na indywidualnej lekcji, w której uwaga nauczyciela jest skupiona tylko na Tobie.

Oczywiście! Poprawna wymowa to jedno z podstawowych założeń tego kursu. W tym kursie każde słowo i zdanie jest czytane przez lektora i dodatkowo zapisane również fonetycznie (zapis wymowy). Dzięki temu zawsze wiesz jak dane słowo przeczytać i wymówić.

Kurs jest przewidziany do samodzielnej nauki. Sam decydujesz, ile czasu poświęcasz na naukę.
Jeśli będziesz uczyć się codziennie, uwzględniając przerwy weekendowe (pamiętaj, że przerwy są bardzo ważne!) oraz powtórki, przerobienie kursu zajmie Ci około 1-2 miesięcy. Ten czas jest indywidualny i będzie zmieniał się w zależności od tego, czy miałeś już styczność z językiem francuskim, czy znasz jakiś inny język romański (np. hiszpański lub włoski), jak organizujesz sobie naukę.

Polecamy, aby uczyć się systematycznie, najlepiej codziennie przez minimum 1 godzinę. Zaznajomienie się z materiałem z jednej lekcji zajmie Ci od kilku do kilkunastu minut. Wytrenowanie danego materiału i zrobienie ćwiczeń zajmie Ci prawdopodobnie około godziny. Duża ilość powtórek, powtarzanie wielokrotne na głos, odsłuchiwanie nagrań kilka razy w ciągu dnia – to klucz do sukcesu w nauce języków obcych. Ale tak naprawdę, to Ty decydujesz, kiedy, gdzie i ile czasu chcesz poświęcić na naukę.

Tak, pliki PDF możesz swobodnie zapisać na dysku twardym.

Kurs “44 lekcje na start” został stworzony z myślą o osobach, które nigdy nie uczyły się języka francuskiego oraz o osobach, które kiedyś miały styczność z językiem francuskim, ale potrzebują utrwalić sobie oraz przypomnieć podstawowe zagadnienia. Jeśli zagadnienia zawarte w kursie są Ci znane i chcesz przejść na wyższy poziom, zajrzyj na stronę CoachLang.pl, by zapoznać się z aktualną ofertą kursów języka francuskiego ogólnego.

Nie, dostęp do kursu otrzymuje tylko jedna osoba i przekazywanie danych do logowania lub materiałów zawartych w kursie innym osobom jest nielegalne. Pamiętaj, że mogę tworzyć treści dlatego, że ktoś je kupuje.

Tak. Kurs jest dostępny również dla osób, które mieszkają za granicą.

Płatności możesz dokonać przy użyciu karty debetowej, kredytowej lub przelewem używając płatności PayU.

Tak. Zakupy są zaszyfrowane bezpiecznym protokołem SSL (ang. Secure Socket Layer). To protokół zaprojektowany do bezpiecznego przesyłania danych w Internecie. Zapewnia on poufność i integralność transmisji danych. Dzięki SSL wszystkie informacje są przesyłane w zaszyfrowanej postaci tak, że podczas transmisji nie mogą być odczytane przez niepożądane osoby.

Płatności oraz przekazanie Ci dostępu do platformy są zautomatyzowane, dlatego dostęp do kursu otrzymasz od razu po zakupie. Wszystkie informacje o statusie Twojej płatności oraz hasło do logowanie się na platformie otrzymasz na wskazany przy zakupie adres mailowy.

Osoby, które chcą otrzymać fakturę VAT, proszone są o kontakt na adres: kontakt@coachlang.pl

Masz 14 dni na zwrot zakupionego kursu. W razie potrzeby skontaktuj się z nami: kontakt@coachlang.pl

Kontakt