TRENUJ I MÓW PO FRANCUSKU - gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Kurs języka francuskiego specjalistycznego online dla fizjoterapeutów

Wszyscy wiedzą, że we Francji dogadasz się tylko po francusku. Znajomość języka angielskiego Ci nie pomoże, a nawet jeśli, to w małym stopniu. A zwłaszcza w pracy, gdzie wszyscy będą od Ciebie wymagali, żebyś rozmawiał po francusku z personelem, z pacjentem i z jego rodziną. Do Twoich obowiązków będzie też należało uzupełnianie dokumentacji pacjenta w języku francuskim, zapisywanie celów terapii i zabiegów, które wykonujesz.

Jesteś jeszcze w Polsce i chciałbyś jak najlepiej przygotować się do wyjazdu. Szukasz skutecznego sposobu na nauczenie się języka. Chciałbyś, aby ktoś pokazał Ci krok po kroku, co Ci będzie potrzebne, wytłumaczył dlaczego, po co i jak oraz nauczył wymowy i wyjaśnił gramatykę.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs "Francuski dla fizjoterapeutów" to kurs dla polskich fizjoterapeutów, którzy przygotowują się do podjęcia pracy we Francji lub już pracują we Francji, a przy tym chcieliby się uczyć samodzielnie, ale:

Ten kurs jest dla tych, którzy:

Zobacz przykładową lekcję

Zobacz jak wygląda przykładowa lekcja kursu “Francuski dla Fizjoterapeutów”.
Po zakupie otrzymasz dostęp do 72 lekcji i 123 nagrań video.

Moduł 3: Praca z pacjentem
Lekcja 4 – Polecenia ogólne 1

Program kursu

Czego nauczę się w tym kursie

Kurs Francuski dla Fizjoterapeutów podzielony jest na dwie praktyczne części.
Pierwsza część “Praca z pacjentem” dotyczy bezpośredniego kontaktu z pacjentem. Poznasz w niej słownictwo i zwroty potrzebne do przeprowadzenia prostego wywiadu i poprowadzenia ćwiczeń z pacjentem.

Druga część “Planowanie terapii” zawiera słownictwo związane ze środowiskiem i organizacją pracy w szpitalu. Poznasz między innymi terminy i zwroty, których będziesz używać, by prowadzić dokumentację pacjenta, ustalić cele terapii oraz by opisać, w jaki sposób te cele uzyskasz.

FRANCUSKI DLA FIZJOTERAPEUTÓW CZ. 1 "PRACA Z PACJENTEM"

W tym module poznasz podstawowe części ciała i narządy. Będziesz mógł je wykorzystać już w pierwszym kontakcie z pacjentem, podczas przeprowadzania z nim prostego wywiadu, lub podczas prowadzenia z nim ćwiczeń.

Po tym module będziesz umieć przeprowadzić prostą, podstawową rozmowę z pacjentem dotyczącą jego dolegliwości. Np. w jakich okolicznościach i w którym miejscu odczuwa ból.

Po przerobieniu tego modułu będziesz umieć przeprowadzić proste ćwiczenia z pacjentem. Nauczysz się, jak prosić pacjenta o przyjęcie właściwej pozycji oraz jak poprosić go o wykonanie konkretnego ruchu. Dowiesz się również, jak motywować pacjenta do pracy oraz jak upewnić się, że pacjent dobrze się czuje podczas pracy z Tobą.

W tym module poznasz 4 podstawowe konstrukcje, których używa pacjent, by powiedzieć, że coś go boli.

W tym module nauczysz się jak poprowadzić z pacjentem od początku do końca 5 ćwiczeń rozciągających. Jest to 5 pełnych ćwiczeń od przyjęcia pozycji wyjściowej, poprzez ruch, dodatkowe wskazówki, pozycji końcowej wraz z podaniem ilości powtórzeń.

W tym module poznasz nazwy sprzętu rehabilitacyjnego.

Po przerobieniu tego modułu będziesz umieć opisywać, do czego służy dany sprzęt rehabilitacyjny oraz wydawać pacjentowi polecenia podczas pracy z konkretnym sprzętem.

FRANCUSKI DLA FIZJOTERAPEUTÓW CZ. 2 "PLANOWANIE TERAPII"

W tym module poznasz terminy związane ze strukturą placówki takie jak: nazwy personelu medycznego czy nazwy oddziałów.

W tym module nauczysz się jakie obowiązki wobec pacjenta ma lekarz, a jakie zadania będą należały do Ciebie.

W tym module poznasz nazwy badań, jakie pacjentowi zleca lekarz oraz nazwy badań, które z pacjentem przeprowadza fizjoterapeuta.

W tym module poznasz nazwy schorzeń, z jakimi możesz spotkać się na poszczególnych oddziałach.

W tym module dowiesz się jak ustalać cele terapii. Będziesz mógł wydrukować sobie listę przydatnych terminów i mieć przy sobie ściągę, kiedy będziesz uzupełniał dokumentacje pacjenta na komputerze w placówce.

W tym module dowiesz się, jak nazywają się podstawowe techniki i ćwiczenia wykorzystywane przez fizjoterapeutę w pracy z pacjentem. Nazwy te będą Ci potrzebne w uzupełnianiu dokumentacji pacjenta, gdzie będziesz musiał wpisać zaproponowane przez Ciebie zabiegi.

W tym module dowiesz się, jakie informacje o pacjencie będą Ci potrzebne, by prawidłowo uzupełnić lub odczytać dokumentację pacjenta. Nauczysz się jak zadawać pytania pacjentowi, by uzyskać brakujące informacje.

Po tym module będziesz umieć przeprowadzić wywiad z pacjentem. Nauczysz się zadawać pytania dotyczące bólu, przebytych operacji, terapii, przyjmowanych leków itp. Dowiesz się również, w jaki różny sposób pacjent może opisywać odczuwany ból.

Jak jest zbudowany kurs Francuski dla fizjoterapeutów?

W pierwszym video uczysz się brzmienia nowych zwrotów oraz trenujesz ich samodzielne wymawianie. Każdy zwrot widzisz zapisany po francusku i jednocześnie widzisz jego zapis fonetyczny (czyli ściągę z wymowy). Oprócz tego każdy zwrot jest przetłumaczony na język polski.

W drugim video odpowiadam na wszystkie potencjalne pytania. Objaśniam gramatykę, tłumaczę użyte słowa i zwroty i podpowiadam jak wymawiać trudniejsze dźwięki.

To Twój osobisty podręcznik z ćwiczeniami. Wszystko masz w jednym miejscu.
– słownictwo w języku francuskim;
– zapis fonetyczny słownictwa (ściąga z wymowy);
– tłumaczenie na język polski;
– objaśnienia gramatyczne;
– zagadnienia kulturowe;
– ćwiczenia do wykonania;

Nagrania mp3 to dodatkowe materiały, które pozwolą Ci się osłuchać z językiem francuskim oraz ćwiczyć wymowę i zapamiętywanie w dowolnym czasie, nawet jeśli nie masz dostępu do Internetu. Nagrania są przygotowane przez native speakera, który czyta powoli i wyraźnie, pozostawiając Ci zawsze czas na powtórzenie usłyszanego materiału.

Francuski dla fizjoterapeutów on-line.

Jesteś już we Francji. Głowa Ci pęka od nadmiaru informacji i nowych rzeczy. Znasz się na swoim zawodzie, wiesz co robić z pacjentem, ale stresujesz się, bo brakuje Ci słownictwa, by to opisać po francusku? Jesteś zmęczony po całym dniu pracy, ogarnianiem tych wszystkich informacji, które docierają do Ciebie w obcym języku.

Jesteś sfrustrowany tym, że nie potrafisz się wysłowić i wychodzisz na ignoranta. Szukasz materiałów w internecie, ale nie znajdujesz nic, co przydałoby się bezpośrednio w Twoim zawodzie. Frustrujesz się, bo tracisz dużo czasu na tłumaczenie pojedynczych słów w słownikach internetowych. Chciałbyś odpocząć, a musisz siedzieć przy komputerze i tłumaczyć teksty w google translatorze, chociaż wcale nie masz pewności, czy wynik jest poprawny.

Jakie zalety ma kurs on-line?

Uczysz się, gdzie chcesz i kiedy chcesz;

Masz dostęp do wszystkich materiałów zawsze i wszędzie 24/7;

Uczysz się tak, jak lubisz: słuchasz, piszesz, powtarzasz, czytasz.

Odtwarzasz video dowolną ilość razy.

Każda lekcja to mała dawka materiału łatwa do przyswojenia.

Trenujesz wymowę dzięki wyraźnym nagraniom w wolnym tempie.

Zawsze wiesz jak wymówić dane słowo, bo masz jego nagranie (video), zapis wymowy (PDF i prezentacje) i komentarz z objaśnieniami (video i PDF).

Czujesz się jak na indywidualnej lekcji, ponieważ w kursie odpowiadam na najczęściej zadawane pytania przez moich uczniów podczas tysięcy godzin przeprowadzonych przeze mnie zajęć.

Francuski Dla Fizjoterapeutów

Kurs Francuskiego
997 zł Płatność jednorazowa!
  •  
HIT!

KUP DZISIAJ I ZACZNIJ NAUKĘ FRANCUSKIEGO OD TERAZ!

FAQ

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Ten kurs jest stworzony do samodzielnej nauki. Zazwyczaj w nauce towarzyszy nam nauczyciel, który wskazuje czego się uczyć, na co zwrócić uwagę, wyjaśnia to, czego nie rozumiemy i wspiera w wykonywaniu ćwiczeń.
W tym kursie jest tak samo. Został stworzony przez filologa, metodyka, tłumacza i coacha językowego bazującego na kilku tysiącach przeprowadzonych lekcji z uczniami w różnym wieku i z różnym doświadczeniem w nauce języka. Odpowiada na najczęściej zadawane pytania, abyś wszystko zrozumiał, wiedział jak wypowiadać różne dźwięki i co znaczą dane słowa i zwroty. Dzięki temu poczujesz się, jakbyś był na indywidualnej lekcji, w której uwaga nauczyciela jest skupiona tylko na Tobie.

Oczywiście! Poprawna wymowa to jedno z podstawowych założeń tego kursu. W tym kursie każde słowo i zdanie jest czytane przez lektora i dodatkowo zapisane również fonetycznie (zapis wymowy). Dzięki temu zawsze wiesz jak dane słowo przeczytać i wymówić.

Kurs jest przewidziany do samodzielnej nauki. Sam decydujesz, ile czasu poświęcasz na naukę.
Jeśli będziesz uczyć się codziennie, uwzględniając przerwy weekendowe (pamiętaj, że przerwy są bardzo ważne!) oraz powtórki, przerobienie kursu zajmie Ci około 1-2 miesięcy. Ten czas jest indywidualny i będzie zmieniał się w zależności od tego, czy miałeś już styczność z językiem francuskim, czy znasz jakiś inny język romański (np. hiszpański lub włoski), jak organizujesz sobie naukę.

Polecamy, aby uczyć się systematycznie, najlepiej codziennie przez minimum 1 godzinę. Zaznajomienie się z materiałem z jednej lekcji zajmie Ci od kilku do kilkunastu minut. Wytrenowanie danego materiału i zrobienie ćwiczeń zajmie Ci prawdopodobnie około godziny. Duża ilość powtórek, powtarzanie wielokrotne na głos, odsłuchiwanie nagrań kilka razy w ciągu dnia – to klucz do sukcesu w nauce języków obcych. Ale tak naprawdę, to Ty decydujesz, kiedy, gdzie i ile czasu chcesz poświęcić na naukę.

Tak, pliki PDF możesz swobodnie zapisać na dysku twardym.

Z kursu możesz korzystać, nawet jeśli nie znasz jeszcze języka francuskiego. Jednak jeśli masz jakieś podstawy, to na pewno będzie Ci łatwiej. Wystarczy, że będziesz umieć odmieniać podstawowe czasowniki (być, mieć, robić, musieć, móc itp.) oraz że będziesz kojarzył czas przeszły i pojęcie rodzajnika. Zajrzyj na stronę CoachLang.pl, by zapoznać się z aktualną ofertą kursów języka francuskiego ogólnego.

Nie, dostęp do kursu otrzymuje tylko jedna osoba i przekazywanie danych do logowania lub materiałów zawartych w kursie innym osobom jest nielegalne. Pamiętaj, że mogę tworzyć treści dlatego, że ktoś je kupuje.

Tak. Kurs jest dostępny również dla osób, które mieszkają za granicą.

Płatności możesz dokonać przy użyciu karty debetowej, kredytowej lub przelewem używając płatności PayU.

Tak. Zakupy są zaszyfrowane bezpiecznym protokołem SSL (ang. Secure Socket Layer). To protokół zaprojektowany do bezpiecznego przesyłania danych w Internecie. Zapewnia on poufność i integralność transmisji danych. Dzięki SSL wszystkie informacje są przesyłane w zaszyfrowanej postaci tak, że podczas transmisji nie mogą być odczytane przez niepożądane osoby.

Płatności oraz przekazanie Ci dostępu do platformy są zautomatyzowane, dlatego dostęp do kursu otrzymasz od razu po zakupie. Wszystkie informacje o statusie Twojej płatności oraz hasło do logowanie się na platformie otrzymasz na wskazany przy zakupie adres mailowy.

Osoby, które chcą otrzymać fakturę VAT, proszone są o kontakt na adres: kontakt@coachlang.pl

Masz 14 dni na zwrot zakupionego kursu. W razie potrzeby skontaktuj się z nami: kontakt@coachlang.pl

Kontakt