TRENUJ I MÓW PO FRANCUSKU - gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Francuskie zwroty na każdą okazję

Czy miałeś kiedyś poczucie, że brakuje Ci spontaniczności i luzu, gdy rozmawiasz w języku obcym? To dlatego, że brakuje Ci prostych, krótkich sformułowań, które nadają rozmowie płynność i naturalność.

Naucz się uniwersalnych zwrotów na każdą okazję, dzięki którym zaczniesz swobodnie reagować w rozmowie na dowolny temat.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs „Francuskie zwroty na każdą okazję” jest dla Ciebie jeśli chcesz:

Zwroty, które pojawiają się w tym kursie są uniwersalne również dlatego, że możesz ich używać niezależnie od poziomu języka jaki masz teraz. Są wytłumaczone w prosty i przejrzysty sposób, tak aby każdy mógł je zrozumieć i wymówić.

Z czego składają się cześci kursu?

Każda część kursu składa się z 20-23 uniwersalnych zwrotów na każdą okazję. Każdy zwrot omówiony jest w jednej lekcji video a w niej:

Dodatkowo otrzymujesz pdf ze wszystkimi zwrotami i ćwiczeniami do druku.

Większość ludzi, być może również Ty, uczy się słówek i zwrotów związanych z konkretnym tematem, na przykład potraw, by złożyć zamówienie w restauracji, dziedzin sportu, by porozmawiać o zainteresowaniach lub objawów przeziębienia, by udać się do lekarza.

W rezultacie potrafią przekazać główną informację, ale nie potrafią spontanicznie reagować na to, co mówi rozmówca w konkretnej sytuacji tu i teraz, a to z kolei sprawia, że się frustrują i blokują.

Francuskie zwroty na każdą okazję to zbiór zwrotów do wykorzystania w przeróżnych sytuacjach, w których możesz się znaleźć w pracy, w domu, na spotkaniu towarzyskim.

Niektóre z nich na pewno potrafisz stworzyć samodzielnie, ponieważ ich konstrukcja jest taka sama jak w języku polskim. Większości z nich nie da się jednak samemu wymyślić, ponieważ znaczą coś innego, niż można by przypuszczać, tłumacząc każde słowo dosłownie.

Na przykład „Ne bougez pas.” dosłownie znaczy „Proszę się nie ruszać”. Najczęściej jednak użyte jest w znaczeniu „Proszę zaczekać.”

Jakie zalety ma kurs on-line?

Uczysz się, gdzie chcesz i kiedy chcesz;

Masz dostęp do wszystkich materiałów zawsze i wszędzie 24/7;

Uczysz się tak, jak lubisz: słuchasz, piszesz, powtarzasz, czytasz.

Odtwarzasz video dowolną ilość razy.

Każda lekcja to mała dawka materiału łatwa do przyswojenia.

Trenujesz wymowę dzięki wyraźnym nagraniom w wolnym tempie.

Zawsze wiesz jak wymówić dane słowo, bo masz jego nagranie (video), zapis wymowy (PDF i prezentacje) i komentarz z objaśnieniami (video i PDF).

Czujesz się jak na indywidualnej lekcji, ponieważ w kursie odpowiadam na najczęściej zadawane pytania przez moich uczniów podczas tysięcy godzin przeprowadzonych przeze mnie zajęć.

Zobacz przykładową lekcję

(Aby pobrać lekcję trzeba się zapisać – podać imię i mail- otrzymuje się dostęp do jednej lekcji oraz wyświetlają się wszystkie części kursu z ceną – po kliknięciu w daną część można ją zakupić)

Francuskie zwroty na każdą okazję

Styczeń

cz. 1 - Francuskie zwroty na każdą okazję

Luty

cz. 2 - Francuskie zwroty na każdą okazję

Marzec

cz. 3 - Francuskie zwroty na każdą okazję

Kwiecień

cz. 4 - Francuskie zwroty na każdą okazję

Maj

cz. 5 - Francuskie zwroty na każdą okazję

Maj

cz. 6 - Francuskie zwroty na każdą okazję

FAQ

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Ten kurs jest stworzony do samodzielnej nauki. Zazwyczaj w nauce towarzyszy nam nauczyciel, który wskazuje czego się uczyć, na co zwrócić uwagę, wyjaśnia to, czego nie rozumiemy i wspiera w wykonywaniu ćwiczeń.
W tym kursie jest tak samo. Został stworzony przez filologa, metodyka, tłumacza i coacha językowego bazującego na kilku tysiącach przeprowadzonych lekcji z uczniami w różnym wieku i z różnym doświadczeniem w nauce języka. Odpowiada na najczęściej zadawane pytania, abyś wszystko zrozumiał, wiedział jak wypowiadać różne dźwięki i co znaczą dane słowa i zwroty. Dzięki temu poczujesz się, jakbyś był na indywidualnej lekcji, w której uwaga nauczyciela jest skupiona tylko na Tobie.

Oczywiście! Poprawna wymowa to jedno z podstawowych założeń tego kursu. W tym kursie każde słowo i zdanie jest czytane przez lektora i dodatkowo zapisane również fonetycznie (zapis wymowy). Dzięki temu zawsze wiesz jak dane słowo przeczytać i wymówić.

Kurs jest przewidziany do samodzielnej nauki. Sam decydujesz, ile czasu poświęcasz na naukę.
Jeśli będziesz uczyć się codziennie, uwzględniając przerwy weekendowe (pamiętaj, że przerwy są bardzo ważne!) oraz powtórki, przerobienie kursu zajmie Ci około 1-2 miesięcy. Ten czas jest indywidualny i będzie zmieniał się w zależności od tego, czy miałeś już styczność z językiem francuskim, czy znasz jakiś inny język romański (np. hiszpański lub włoski), jak organizujesz sobie naukę.

Polecamy, aby uczyć się systematycznie, najlepiej codziennie przez minimum 1 godzinę. Zaznajomienie się z materiałem z jednej lekcji zajmie Ci od kilku do kilkunastu minut. Wytrenowanie danego materiału i zrobienie ćwiczeń zajmie Ci prawdopodobnie około godziny. Duża ilość powtórek, powtarzanie wielokrotne na głos, odsłuchiwanie nagrań kilka razy w ciągu dnia – to klucz do sukcesu w nauce języków obcych. Ale tak naprawdę, to Ty decydujesz, kiedy, gdzie i ile czasu chcesz poświęcić na naukę.

Tak, pliki PDF możesz swobodnie zapisać na dysku twardym.

Z kursu możesz korzystać, nawet jeśli nie znasz jeszcze języka francuskiego. Jednak jeśli masz jakieś podstawy, to na pewno będzie Ci łatwiej. Wystarczy, że będziesz umieć odmieniać podstawowe czasowniki (być, mieć, robić, musieć, móc itp.) oraz że będziesz kojarzył czas przeszły i pojęcie rodzajnika. Zajrzyj na stronę CoachLang.pl, by zapoznać się z aktualną ofertą kursów języka francuskiego ogólnego.

Nie, dostęp do kursu otrzymuje tylko jedna osoba i przekazywanie danych do logowania lub materiałów zawartych w kursie innym osobom jest nielegalne. Pamiętaj, że mogę tworzyć treści dlatego, że ktoś je kupuje.

Tak. Kurs jest dostępny również dla osób, które mieszkają za granicą.

Płatności możesz dokonać przy użyciu karty debetowej, kredytowej lub przelewem używając płatności PayU.

Tak. Zakupy są zaszyfrowane bezpiecznym protokołem SSL (ang. Secure Socket Layer). To protokół zaprojektowany do bezpiecznego przesyłania danych w Internecie. Zapewnia on poufność i integralność transmisji danych. Dzięki SSL wszystkie informacje są przesyłane w zaszyfrowanej postaci tak, że podczas transmisji nie mogą być odczytane przez niepożądane osoby.

Płatności oraz przekazanie Ci dostępu do platformy są zautomatyzowane, dlatego dostęp do kursu otrzymasz od razu po zakupie. Wszystkie informacje o statusie Twojej płatności oraz hasło do logowanie się na platformie otrzymasz na wskazany przy zakupie adres mailowy.

Osoby, które chcą otrzymać fakturę VAT, proszone są o kontakt na adres: kontakt@coachlang.pl

Masz 14 dni na zwrot zakupionego kursu. W razie potrzeby skontaktuj się z nami: kontakt@coachlang.pl

Kontakt